Koh-I-Noor

Koh-I-Noor

Koh-i-Noor Hardtmuth a.s. (вимовляється Кох-і-Нур Хардмут А Ес) — чеський виробник широкого асортименту олівців, ручок, приладь для рисування та інших канцелярських товарів.
Заснована в 1790 році Йозефом Хардмутом (Joseph Hardtmuth) в Австрії і названа на честь алмазу «Кохінур», одного з найвідоміших дорогоцінних каменів. В 1802 році компанія запатентувала перший графітовий олівець, виготовлений з глини і графіту.
В 1848 році бізнес перейшов до синів Йозефа — Карла і Людвига, які перенесли виробництво у чеське місто Ческе Будейовице. Товари компанії отримали багато нагород на численних світових виставках, в тому числі у 1855 році в Нью-Йорку, в 1856, 1900 і 1925 в Парижі, в 1862 у Лондоні, в 1882 у Вені, в 1905 у Мілані.
На Всесвітій виставці 1889 року в Парижі компанія презентувала олівці нового бренду «Koh-I-Noor Hardtmuth». Нові олівці, які незабаром стали стандартом у всьому світі, були виготовлені з тонкого графітового стержня, вміщеного в дерев’яний корпус з кедру.
Після Другої світової війни компанія Koh-i-Noor Hardtmuth була націоналізована, але в 1992 перейшла у приватну власність. До складу концерну входять 8 заводів на території Чехії, а також зарубіжні заводи в Ліхтенштейні, Польщі, Румунії, Болгарії, Італії, Словаччині, Китаї та Росії.

Показано 1–36 с 177 результатов, включая дочерние бренды

Асорті
Shopping cart
В корзине нет никаких продуктов!
Продолжить покупки
0
0

Ваша корзина